Прилад Biomedis Trinity

Прилад Biomedis Trinity
Прилад Biomedis Trinity Прилад Biomedis Trinity Прилад Biomedis Trinity
Виробник Biomedis
Модель: 1003
Наявність: На складі
Ціна 10,900.00грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Опис

Технологія

Застосування

Програмне забезпечення

 

Прилад "BIOMEDIS TRINITY"

BIOMEDIS TRINITY - передова ефективна wellness технологія мультичастотного синхронізації, "упакована" в унікальний апарат - стильний, надійний, компактний і легкий, щоб взяти його з собою куди завгодно і бути впевненим у своєму здоров'ї.

BIOMEDIS TRINITY підсилює функції і системи організму (нервову, кровоносну, дихальну, травну, репродуктивну, видільну, ендокринну, кістково-м'язову, лімфатичну, імунну), покращує працездатність органів, запобігає передчасні вікові зміни, підтримує природний баланс. Забезпечує інфекційну безпеку, завдяки антипаразитарной і очисної функції. Сприяє виведенню відходів і токсичних речовин. Уявіть, яким може бути ваше самопочуття при збалансованій і гармонійній роботі розуму і тіла.

BIOMEDIS TRINITY відкриває доступ до резервних і прихованих можливостей організму. Працюючи в 4-му режимі, апарат налаштовує ваш мозок на те, що ви хочете робити. Зберігайте бадьорість, коли вас тягне в сон. Сконцентруйтеся і налаштуйтеся на навчання і роботу, коли ви в стані стресу. Розслабтеся після напруженого дня. Виберіть робочу програму з четвертого режиму, який найкраще вам підходить. Відчуйте, що вам може дати ваш мозок, за допомогою природної активації його глибинних структур. Запустіть процеси самовідновлення.

Робота BIOMEDIS TRINITY природна і не створює нічого незнайомого або нетипового для нашого тіла і розуму. Використовується 100% безпечна і запатентована технологія.

У приладі застосовані технічні рішення:

яскравий контрастний екран;
сенсорна панель зі зворотним відкликанням;
якісний корпус з армованого скла;
невеликі розміри (14х48х92 мм);
тривала безперервна робота (1-й режим - 18 годин; 2,3,4-е режими - 10 годин).
Вдале конструкторське рішення - кілька внутрішніх перегородок підвищують якість і надійність в експлуатації.

Увага! Апарат протипоказаний при наявність імплантується електрокардіостимулятора.

ТЕХНОЛОГІЯ

У режимі 1 апарат працює за методом БРТ. Вплив на організм відбувається через мережу кровоносних судин, мережа нервових волокон і біологічно активні точки на поверхні шкіри.

При роботі в режимах 2,3,4 використовується технологія мультичастотного синхронізації. Одночасно працюють три випромінювача.

В 2,3,4 режимах вплив відбувається:
- через мережу кровоносних судин, мережа нервових волокон, біологічно активні точки на поверхні шкіри;
- на клітинному і внутрішньоклітинному рівнях;
- через водний матрикс.

При включенні 2, 3 і 4 режимів, TRINITY сканує організм і виявляє резонансні частоти поглинання організму. Апарат підлаштовується і вплив лікувальних частот відбувається на «чутних» для організму резонансних частотах. Резонансні частоти поглинання, перебуваючи в функціонального взаємозв'язку, постійно змінюють свої значення, тому в процесі впливу TRINITY постійно підлаштовується під ці зміни і підтримує адекватну частоту впливу корректирующими сигналами. Завдяки цьому, коригувальні частоти проникають в організм безперешкодно, впливають глибше і з більшою ефективністю.

У режимі 2 коригувальні частоти надходять в організм на трьох рівнях, входячи в резонанс зі структурами організму, повідомляючи їм здорові частоти коливань і стимулюючи організм працювати на самовідновлення.

У режимі 3 відбувається вплив на базальні ритми організму. Базальні ритми - початкові, базові, глибинні ритми людини, що виробилися в ході еволюції. У стані здоров'я вони чітко визначені і синхронізовані один з одним. Завдяки фрактальної взаємозв'язку між частотами модуляції, досягається відновлення базальних ритмів і взаімосінхронізація цих ритмів на всіх функціонально-ієрархічних рівнях організму, повертаючи стан здоров'я.

У режимі 4, грунтуючись на відмінності фізичних параметрів окремих ділянок мозку, виявляється вибіркове вплив декількома частотами модуляції, співвідношення яких скоррелировано з мозковими ритмами. Здійснюється багатоканальне вплив на організм за тим же принципом, що використовує сам мозок для підтримки гомеостазу. Стимулюються глибинні, найдавніші структури головного мозку людини, що відповідають за управління резервними і прихованими можливостями організму.

ЗАСТОСУВАННЯ

Режим 1 і режим 2
Використовується для проведення біорезонансної корекції при різних відхиленнях в організмі і для профілактики. У режимі 2 ефективність корекції вище за рахунок точності настройки на конкретний організм і розширення області проникнення сигналу.
Список програм для 1 і 2 режимів
Для вирішення конкретної проблеми з окремих програм за допомогою програмного забезпечення складаються комплекси, які враховують причинно-наслідкові зв'язки виникнення патології.
У приладі є готові комплекси для 1 і 2 режимів по найбільш розповсюджених проблем.

режим 3
Використовується в якості моно корекції при будь-яких відхиленнях в роботі організму і для попередження хвороб.
Так само застосовується спільно з 1 або 2 режимом.

режим 4
Застосовується як моно корекція при психосоматичних проблемах.
Так само використовується перед застосуванням будь-яких інших режимів в якості активатора реакції організму на екзогенне електромагнітне поле.

Інформаційний довідник (PDF-файл, 253 KB) 

164 Базових комплексів для ТРІНІТІ (ZIP-архив, 115 KB) 

Відео уроки 
 

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програмне забезпечення ПК

Програмне забезпечення необхідно для складання лікувальних комплексів і програмування складеними комплексами апарату.

Остання версія ПО Biomedis M Air 4.12.0

​​Апарат БІОМЕДІС М програмується за допомогою ПК і встановленого на ПК програмного забезпечення "Biomedis M Air". Для роботи ПО версії нижче 4.0 потрібно Microsoft .NET Framework 4.​

Керівництво для ПО «Biomedis M Air» v.4.12.0

Увага! Для користувачів Windows! Необхідно додати директорію установки програми в виключення антивіруса! Якщо цього не зробити, то антивірус може знищити виконуваний файл програми !!! Шлях до директорії програми можна подивитися у властивостях ярлика. Додавати в виняток потрібно саме папку BiomedisMAir4. --Как додати в виключення для популярних антивірусів
Шлях до папки - C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Programs \ BiomedisMAir4 \

Якщо антивірус вже видалив файл програми і програма не починається (при запуску видається помилка і програма не відкривається), то необхідно завантажити архів по посиланню нижче і розпакувати його в "Папка програми \ assets". Після чого обов'язково додати папку програми в виключення антивіруса !!
Програма стартового вікна BiomedisMAir4

Увага! При установці програми на OS X необхідно «Дозволити використання програм, завантажених з будь-якого джерела» в настройках OS

Інструкція по оновленню

Linux:
Розпакуйте патч поновлення в папку з програмою підтвердивши заміну файлів або скористайтеся створенням резервної копії бази даних з меню "Сервіс", далі встановіть нову програму і відновіть базу даних з резервної копії.

OS X:
Передайте файли патча поновлення в директорію з програмою, підтвердивши заміну файлів (в Finder натисніть на значок додатків, викличте контекстне меню і натисніть - показати вміст пакету, після чого вам буде доступна директорія додатка) або скористайтеся створенням резервної копії бази даних з меню "Сервіс" , далі встановіть нову програму і відновіть базу даних з резервної копії.

Windows:
Якщо у вас версія 4.0:
Розпакуйте архів патча поновлення 4.1 в папку програми. Запустіть програму і через меню "Сервіс" зробіть резервну копію бази даних. Встановіть програму 4.2.1 або новішу версію. Запустіть встановлену програму і через меню "Сервіс" відновите базу даних. Згенеровані файли не переносяться, їх можна буде генерувати коли знадобляться.

Якщо у вас версія 4.1 або 4.2 (нижче версії 4.2.1):
Запустіть програму і через меню "Сервіс" зробіть резервну копію бази даних. Встановіть програму 4.2.1 або новішу версію. Запустіть встановлену програму і через меню "Сервіс" відновите базу даних. Згенеровані файли не переносяться, їх можна буде генерувати коли знадобляться.

Якщо у вас версія 4.2.1 і вище:
Запустіть програму инсталлер нової версії, при установці необхідно вибрати пункт - оновлення і слідувати інструкціям програми.

Скачати патч апдейта для ПК «Biomedis M Air» v.4.1 (ZIP-архив, 91 MB).

Прошивка апарату

Прошивка для Trinity версия 2.5 (ZIP-архив, Інструкція по прошивці  знаходиться в архіві).

У новій прошивці:

  • Додана швидка прокрутка списків комплексів, програм і частот;
  • Додана можливість повтору (зациклення) виконуваного програми або комплексу.

Для зациклення програми або комплексу під час виконання програми натисніть короткочасно клавішу вправо, при цьому на екрані у вікні відліку часу програми з'явиться буква "R". Це означає, що дана програма буде виконуватися циклічно до тих пір, поки не буде скасовано режим повтору. При цьому якщо є необхідність в повторі іншої програми входить до складу комплексу скористайтеся клавішами вгору-вниз. Наступне натискання клавіші вправо переведе знак "R" в вікно відліку часу комплексу. Це означає, що після закінчення виконання комплексу він включиться заново до тих пір, поки не буде скасовано режим повтору. Наступне натискання клавіші вправо скасовує всі повтори - знак "R" зникне.​

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: