Апарат фізіотерапевтичний "Біомедіс М"

Апарат фізіотерапевтичний "Біомедіс М"
Апарат фізіотерапевтичний "Біомедіс М" Апарат фізіотерапевтичний "Біомедіс М" Апарат фізіотерапевтичний "Біомедіс М"
Виробник Biomedis
Модель: 1002
Наявність: Предзаказ
Ціна 7,600.00грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
Призначення «БІОМЕДІС М» 
 
Медичний апарат «БІОМЕДІС М» призначений для проведення біорезонансної терапії (БРТ) - терапії за допомогою впливу електромагнітних коливань, які за принципом біорезонансу сприяють відновленню порушених хворобою механізмів одужання і саморегуляції. 
 
Апарат "БІОМЕДІС М" дозволяє проводити біорезонансну екзогенну терапію пацієнта: 
А) електромагнітними полями з амплітудною модуляцією несучої частоти, з високою точністю установки частоти модуляції. 
Б) електричними сигналами подаваними через відповідний роз'єм на зовнішній інтерфейс. 
 
При проведенні терапії використовуються частоти Фолля, Шмідта, Райфа. 
Даний вид терапії поєднується з будь-якими іншими видами лікування, такими як фармакотерапія, фізіотерапія, гомеопатія, акупунктура та ін 
Кожна лікувальна програма складається з набору частот, виконуваних послідовно з заданою тривалістю. З лікувальних програм при програмуванні приладу складаються лікувальні комплекси. 
Пристрій може послідовно застосовуватися декількома користувачами. 
Пристрій може комплектуватися зовнішніми опциональнимі інтерфейсами (такими як ручні електроди, плазмовий генератор СВЧ поля). 
 
Принцип дії апарату і рекомендації з проведення терапії 
 
Біорезонансна терапія (БРТ) полягає в корекції функцій організму шляхом гармонійного перетворення резонансних електромагнітних коливань, характерних для випромінювань живого організму, з метою їх синхронізації. 
 
Лікування засноване на придушенні патологічних, відновленні і посиленні фізіологічних частотних спектрів коливань і підтримці відносної синхронізації різних хвильових процесів, що становлять фізіологічний гомеостаз організму. Ідея БРТ за допомогою слабких електромагнітних коливань, властивих самому пацієнту, вперше була висловлена ​​і науково обгрунтована Ф.Мореллем (1977). 
 
У нормальному фізіологічному стані організму підтримується відносна синхронізація різних коливальних (хвильових) процесів, у той час як при порушенні коливальної гармонії в організмі починають розвиватися патологічні стани (хвороби). 
 
БРТ - це терапія електромагнітними коливаннями, з якими структури організму входять в резонанс. Вплив можливе як на клітинному рівні, так і на рівні органу, системи органів і цілісного організму, так як різні рівні характеризуються і, власне, управляються різними частотно-хвильовими параметрами. 
 
Основна ідея застосування резонансу в медицині полягає в тому, що при правильному підборі частоти і форми лікувального (електромагнітного) впливу можна посилювати нормальні (фізіологічні) і послаблювати патологічні коливання в організмі людини. Таким чином, біорезонансне вплив може бути спрямована як на нейтралізацію патологічних, так і на відновлення фізіологічних коливань, порушених при патологічних станах, тобто на придушення перешкод (шумів) в інформаційному полі організму. 
 
У здоровому організмі, незалежно від віку, завжди зберігається і підтримується відносна синхронізація різних коливальних (хвильових) процесів, за допомогою яких наш організм і підтримує стан балансу, рівноваги і здоров'я. При розвитку будь-яких патологічних, хвороботворних процесів виникає дисбаланс і порушення гармонії частотно-хвильового гомеостазу. Розвиваються нові, порочні, що підтримують хвороба і не дають одужати, патогенні коливання і резонанси. Збивається дана природою програма самовідновлення і самозцілення організм. 
 
Завдання приладу «БІОМЕДІС М» поетапно відновити своєму правильний здоровий енергетичний потенціал органів і систем і провести своєрідну перенастроювання, переустановку нездорових ритмів і частот на здоровий в резонансному сенсі ряд. 
 
В основу лікувального методу приладу «БІОМЕДІС М» покладено вирішення завдання створення способу електромагнітної терапії, яке дозволяє забезпечити гармонізацію роботи органів і систем людини за рахунок резонансних явищ, викликаних в організмі заданими частотами. Спосіб електромагнітної терапії полягає в тому, що відновлення здоров'я та ліквідація механізмів хвороби досягається впливом на організм імпульсним низькочастотним електромагнітним полем з певною частотою, що несе, промодулірованной різними частотами. 
 
Апарат призначений для застосування в домашніх умовах. Терапію проводять сеансами, складовими курс лікування, кожен сеанс, це одноразове вплив певної програми. У день можна проводити кілька сеансів. Найбільш виражений ефект настає в результаті курсової терапії. 
 
Курсова терапія - це 14-21 днів впливу з одно-двох денною перервою в кінці курсу. При необхідності час терапії може досягати 5-7 курсів. 
 
Для отримання найбільш вираженого ефекту прилад можна розташовувати поруч з ураженим органом тильною стороною. Найбільший ефект досягається при лікуванні в комплексі з іншими видами терапії. 
 
У день проведення процедур постарайтеся не займатися важкою фізичною роботою. 
 
У разі гострих захворювань (отруєння, ГРЗ, ГРВІ, грип) рекомендується проводити процедуру через кожні 2 години до загального поліпшення самопочуття і усунення симптомів захворювання. 
 
Використання апарату «БІОМЕДІС М» не виключає застосування медикаментозної терапії і засобів народної медицини, а навпаки, підсилює їх ефект. 
 
При проведенні лікувально-профілактичних процедур з використанням ручних електродів практично відсутні будь відчуття, або відчувається слабке поколювання. Для збільшення ефективності лікування підкладіть під електроди косметичні ватяні диски, змочені водою. У разі пошкоджень ділянок шкіри в області контакту електродів рекомендується використовувати ватяні диски, змочені водою. 
 
Залежно від індивідуальної сприйнятливості підбирають необхідну кількість процедур в день. 
 
У період після вакцинації (щеплень) апарат слід застосовувати тільки після консультації з лікарем. 
 
Застосування апарату при захворюваннях, що несуть в собі серйозну небезпеку для здоров'я, має обов'язково проводитися під наглядом лікаря. 
 
УВАГА! Дотримуйтесь зазначені в інструкції протипоказання до застосування апарату. Проконсультуйтеся з лікарем. 
 
пристрій апарату 
 
Прилад являє собою генератор - випромінювач ВЧ електромагнітного поля слабкої інтенсивності, з амплітудною модуляцією несучої частоти. Частота і форма сигналу модуляції задається програмно (відповідно до обраного алгоритму роботи) за допомогою синтезатора. Завдяки застосуванню останньої, досягається висока точність установки модулирующей частоти. 
 
Прилад забезпечений графічним TFT дисплеєм 1.77 ". Маніпуляції з приладом здійснюються за допомогою клавіатури з тактильним зворотним зв'язком. 
 
Живлення приладу здійснюється від вбудованого LiPol акумулятора ємністю 300 мАг., Який при необхідності може бути заряджений через міні USB порт приладу. Акумулятор забезпечує безперервну роботу приладу протягом 15 годин. 
 
Для зв'язку з ПК прилад забезпечений USB-портом (використовується для завантаження програм і лікувальних комплексів з комп'ютера за наявності відповідного програмного забезпечення). Цей же порт може використовуватися як вхід для зарядки акумулятора приладу. В якості зовнішнього джерела живлення може застосовуватися персональний комп'ютер або мережевий адаптер на 5 В з відповідним роз'ємом. 
 
Для розширення ємності пам'яті прилад забезпечений слотом micro SD. Максимальна ємність карти пам'яті, підтримуваної пристроєм - 8 ГБ. 
 
Показання до застосування БРТ (відповідно до Методичних рекомендацій МОЗ РФ № 2000/47) :
 • функціональні розлади різного генезу; 
 • хвороби центральної нервової системи та органів чуття; 
 • захворювання вегетативної нервової системи; 
 • больові синдроми різної локалізації та генезу; 
 • хвороби системи кровообігу; 
 • хвороби органів дихання; 
 • хвороби органів шлунково-кишкового тракту; 
 • хвороби шкіри та підшкірної клітковини; 
 • хвороби кістково-м'язової системи; 
 • захворювання органів сечовиділення і статевих органів; 
 • рани і виразки, що погано загоюються;
 • та ін.
БРТ не тільки відновлює порушені функції організму, а й згубно діє на паразитарних агентів. Апарат містить великий список антипаразитарних програм. 
 
Протипоказання до застосування БРТ:
 
(з урахуванням Методичних рекомендацій № 2000/74 МЗ РФ) 
 • порушення згортання крові; 
 • вагітність (перший триместр); 
 • доброякісні та злоякісні новоутворення (допускається тільки під наглядом лікаря відповідної кваліфікації); 
 • дитячий вік до 1 року (під наглядом лікаря застосування допускається); 
 • наявність трансплантіруемих органів (допускається під наглядом лікаря); 
 • наявність имплантируемого електрокардіостимулятора; 
 • індивідуальна непереносимість електричного струму (у разі використання ручних електродів); 
 • епілепсія (напад), судомний синдром (напад); 
 • вроджені патології центральної нервової системи; 
 • стан гострого психічного збудження або сп'яніння. 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: