Прилад "БІОМЕДІС" модель 2015

Прилад "БІОМЕДІС" модель 2015
Прилад "БІОМЕДІС" модель 2015 Прилад "БІОМЕДІС" модель 2015
Виробник Biomedis
Модель: 1001
Наявність: Нет в наличии
Ціна 10,900.00грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
МОДЕЛЬ 2015 року!
 
Медичний апарат "БІОМЕДІС" призначений для проведення низькочастотної електромагнітної терапії, лікування, профілактики та реабілітації. 
 
Призначення апарату 
 
Медичний апарат "БІОМЕДІС" призначений для проведення біорезонансної терапії (БРТ) - терапії за допомогою впливу електромагнітних коливань, які за принципом біорезонансу, сприяють відновленню порушених хворобою механізмів одужання і саморегуляції. 
Екзогенна біорезонансна терапія дозволяє проводити електротерапію прямокутними струмами змінною частоти і широти (від 0,1 до 100000 Гц і від 5% до 50%). При проведенні даного виду терапії використовується частотний спектр мозкових хвиль людини (частоти Фолля, Шмідта, Райфа). Проведення екзогенної біорезонансної терапії можливе як із застосуванням ручних електродів-ремінців, так і безконтактно, за допомогою ВЧ електромагнітного поля, промодулірованной терапевтичними частотами. 
Даний вид терапії поєднується з будь-якими іншими видами лікування, такими як фармакотерапія, фізіотерапія, гомеопатія, акупунктура та ін 
 
 
Принцип дії апарату і рекомендації з проведення терапії 
 
Біорезонансна терапія (БРТ) полягає в корекції функцій організму шляхом гармонійного перетворення резонансних електромагнітних коливань, характерних для випромінювань живого організму, з метою їх синхронізації. 
Лікування засноване на придушенні патологічних, відновленні і посиленні фізіологічних частотних спектрів коливань і підтримці відносної синхронізації різних хвильових процесів, що становлять фізіологічний гомеостаз організму. 
Ідея БРТ за допомогою слабких електромагнітних коливань, властивих самому пацієнту, вперше була висловлена ​​і науково обгрунтована Ф.Мореллем (1977). 
У нормальному фізіологічному стані організму підтримується відносна синхронізація різних коливальних (хвильових) процесів, у той час як при порушенні коливальної гармонії в організмі починають розвиватися патологічні стани (хвороби). 
БРТ - це терапія електромагнітними коливаннями, з якими структури організму входять в резонанс. Вплив можливе як на клітинному рівні, так і на рівні органу, системи органів і цілісного організму, так як різні рівні характеризуються і, власне, управляються різними частотно-хвильовими параметрами. 
Основна ідея застосування резонансу в медицині полягає в тому, що при правильному підборі частоти і форми лікувального (електромагнітного) впливу можна посилювати нормальні (фізіологічні) і послаблювати патологічні коливання в організмі людини. Таким чином, вплив біорезонансу  може бути спрямовано як на нейтралізацію патологічних, так і на відновлення фізіологічних коливань, порушених при патологічних станах, тобто на придушення перешкод (шумів) в інформаційному полі організму. 
У здоровому організмі, незалежно від віку, завжди зберігається і підтримується відносна синхронізація різних коливальних (хвильових) процесів, за допомогою яких наш організм і підтримує стан балансу, рівноваги і здоров'я. При розвитку будь-яких патологічних, хвороботворних процесів виникає дисбаланс і порушення гармонії частотно-хвильового гомеостазу. Розвиваються нові, порочні, що підтримують хвороба і не дають одужати, патогенні коливання і резонанси. Збивається дана природою програма самовідновлення і самозцілення організму.
Завдання приладу "БІОМЕДІС" - поетапно відновити свій правильний здоровий енергетичний потенціал органів і систем, і провести своєрідне перенастроювання, переустановку нездорових ритмів і частот, на здоровий, у резонансному сенсі, ряд. 
В основу лікувального методу приладу "БІОМЕДІС" покладено вирішення завдання створення способу електромагнітної терапії, яке дозволяє забезпечити гармонізацію роботи органів і систем людини за рахунок резонансних явищ, викликаних в організмі заданими частотами. 
Спосіб електромагнітної терапії полягає в тому, що відновлення здоров'я та ліквідація механізмів хвороби досягається впливом на організм імпульсним низькочастотним електромагнітним полем з певною частотою, що несе, промодульовані різними частотами. 
                  Апарат призначений для застосування в домашніх умовах. Терапію проводять сеансами, складовими курс лікування, кожен сеанс, це одноразове вплив певної програми. У день можна проводити кілька сеансів. Найбільш виражений ефект настає в результаті курсової терапії. Курсова терапія - це 14-21 днів впливу з одно-двох денною перервою в кінці курсу. При необхідності час терапії може досягати 5-7 курсів. Для отримання найбільш вираженого ефекту прилад можна розташовувати поруч з ураженим органом тильною стороною. Найбільший ефект досягається при лікуванні в комплексі з іншими видами терапії. У день проведення процедур постарайтеся не займатися важкою фізичною роботою. У разі гострих захворювань (отруєння, ГРЗ, ГРВІ, грип) рекомендується проводити процедуру через кожні 2 години до загального поліпшення самопочуття і усунення симптомів захворювання. Використання апарату "БІОМЕДІС" не виключає застосування медикаментозної терапії і засобів народної медицини, а навпаки, підсилює їх ефект. Оскільки напруга на електродах досить мала, то при проведенні лікувально-профілактичних процедур практично відсутні будь відчуття, або відчувається слабке поколювання. Для збільшення ефективності лікування підкладіть під електроди косметичні ватяні диски, змочені водою. У разі пошкоджень ділянок шкіри в області контакту електродів рекомендується використовувати ватяні диски, змочені водою. Залежно від індивідуальної сприйнятливості підбирають необхідну кількість процедур в день. У період після вакцинації (щеплень) апарат слід застосовувати тільки після консультації з лікарем. Застосування апарату при захворюваннях, що несуть в собі серйозну небезпеку для здоров'я, має обов'язково проводитися під наглядом лікаря. 
 
УВАГА! Дотримуйтесь зазначені в інструкції протипоказання до застосування апарату. Проконсультуйтеся з лікарем. 
 
Влаштування апарату:
Апарат являє собою генератор - випромінювач ВЧ електромагнітного поля слабкої інтенсивності, з амплітудною модуляцією несучої частоти. Частота модуляції задається програмно (відповідно до обраного алгоритму роботи) за допомогою синтезатора з прямим цифровим синтезом частоти. Завдяки застосуванню останньої, досягається висока точність установки модулирующей частоти. Прилад дозволяє видавати модулюючий сигнал безпосередньо на зовнішній інтерфейс (ручні електроди) через відповідний роз'єм. Апарат забезпечений ємнісним сенсорний TFT дисплеєм з роздільною здатністю 480х272 пікселів, 4,3 ". Живлення приладу може здійснюватися від внутрішнього акумулятора Li-Pol, від мережевого адаптера. У пам'яті апарату міститися лікувальні програми (більше 3000 програм), з яких складаються лікувальні комплекси (необмежена кількість). Кожна програма складається з набору частот виконуваних послідовно. У приладі є можливість складати власні лікувальні програми (необмежена кількість) шляхом набору послідовності частот. Будь створена власна програма може бути включена до складу будь-якого лікувального комплексу. 
 
БІОМЕДІС Android 
 

БИОМЕДИС Android

 

Для зв'язку з персональним комп'ютером прилад забезпечений miniUSB портом. Цей же порт може використовуватися як вхід для живлення приладу від зовнішнього джерела живлення і зарядки акумулятора приладу. У комплект входять ручні електроди модуль "КОНТАКТ". 
 
Увага! Модуль "КОНТАКТ" від інших моделей апаратів до даного апарату не підходять. 
 
 
Показання до застосування БРТ 
 
(відповідно до Методичних рекомендацій МОЗ РФ № 2000/47) 
 • функціональні розлади різного генезу; 
 • хвороби центральної нервової системи та органів чуття; 
 • захворювання вегетативної нервової системи; 
 • больові синдроми різної локалізації та генезу; 
 • хвороби системи кровообігу; 
 • хвороби органів дихання; 
 • хвороби органів шлунково-кишкового тракту; 
 • хвороби шкіри та підшкірної клітковини; 
 • хвороби кістково-м'язової системи; 
 • захворювання органів сечовиділення і статевих органів; 
 • погано загоюються рани і виразки; 
 • та ін 
 
Протипоказання до застосування БРТ 
 
(з урахуванням Методичних рекомендацій № 2000/74 МЗ РФ) 
 • порушення згортання крові; 
 • вагітність (перший триместр); 
 • доброякісні та злоякісні новоутворення (допускається тільки під наглядом лікаря відповідної кваліфікації); 
 • дитячий вік до 1 року (під наглядом лікаря застосування допускається); 
 • наявність трансплантіруемих органів (допускається під наглядом лікаря); 
 • наявність имплантируемого електрокардіостимулятора; 
 • індивідуальна непереносимість електричного струму (у разі використання ручних електродів); 
 • епілепсія (напад), судомний синдром (напад); 
 • вроджені каліцтва центральної нервової системи; 
 • стан гострого психічного збудження або сп'яніння. 
БІОМЕДІС - ЦЕ: 
 
 • Стильний і сучасний дизайн; 
 • Малі маса і габарити; 
 • Відсутність необхідності в зовнішньому компютері; 
 • Зручне управління за допомогою тач скріна; 
 • Розширені можливості терапії та програмування; 
 • Операційна система Android 4.0.4; 
 • Сенсорний екран; 
 • TFT дисплей з FULL HD розширенням; 
 • Вбудована пам'ять 4 Гб; 
 • Можливість підключення зовнішньої SD карти пам'яті; 
 • Вбудований LiPol акумулятор дозволяє користуватися апаратом протягом 2 х діб безперервно без зарядки; 
 • Можливість установки і використання будь-яких Android додатків; 
 • Оновлення прошивки приладу через інтернет, без відправки приладу в сервісний центр; 
 • Установка і підключення додаткових діагностичних модулів; 
 • USB порт для зв'язку з ПК і зарядки. 
Можливості "БІОМЕДІС": 
 
Апаратом можуть користуватися всі кому Ви його довірите, не боячись втратити ваші збережені лікувальні комплекси. Тепер на одному приладі кілька ПРОФІЛЕЙ. Кількість профілів не обмежена. Дві функції - терапія та програмування поєднані в одному апараті. Немає необхідності в комп'ютері для програмування апарату, комп'ютер у Вас на долоні, а також:
 • Велика база лікувальних програм розділена на кілька звичних категорій. 
 • Можливість встановлення часу на паузу між програмами входять до складу комплексу. 
 • Можливість перегляду значень частот з яких складається програма. 
 • Можливість встановлення часу на частоту в кожній програмі входить до складу комплексу окремо. 
 • Можливість переміщення і видалення програм всередині комплексу. 
 • Можливість створення і редагування власних програм. 
 • Власні програми стають доступними всім профілям на даному апараті. 
 • Можливість вибору двох рівнів потужності випромінювання при безконтактному впливі. 
 • Можливість контактної терапії з використанням ручних електродів. 
 • Можливість поєднання контактної та безконтакні методів терапії. 
 • Регулювання скважности модулюють сигналів дискретно від 10 до 50%. 
 • Параметри впливу кожного лікувального комплексу настроюються індивідуально і зберігаються до наступного зміни. 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: