Прилади діагностичні

Прилади діагностичні від компанії NOVA Diagnostic

Компанія NOVA Diagnostic відома на ринку медичного обладнання як ексклюзивний представник медичних діагностичних приладів. Спеціалізується на наданні послуг з функціональної діагностики організму.

NOVA Diagnostic пропонує діагностичні прилади, такі як: діагностичний комплекс Dialog NOVA, прилад NOVA diagnostics type II і апарат Vollna NOVA.

Кожен з цих приладів для діагностики організму дозволяє точно й швидко визначити поточний стан працездатності органів, виявити можливі відхилення від норми, поставити діагноз і на підставі отриманих даних скласти схему лікування.

Безсумнівним плюсом даних діагностичних приладів є те, що вони дозволяють за короткий час визначити характер захворювання та зменшують ймовірність неправильно поставленого діагнозу, завдяки точності програмного забезпечення.

Діагностичний комплекс Dialog NOVA

Назва цього приладу для діагностики організму говорить сама за себе - це пристрій, за допомогою якого можна виявити, виміряти і проаналізувати стан основних функціональних систем в організмі пацієнта й надати комплексну оцінку стану здоров'я та необхідності лікування.

Діагностичний комплекс Dialog NOVA розроблений на основі високотехнологічних медичних систем Neusoft, що дозволяє отримувати високоточні результати проаналізованих даних та значно полегшує роботу з апаратом.

Пристрій Vollna NOVA

Апарат Vollna NOVA має те саме функціональне призначення, що і діагностичний комплекс Dialog NOVA, але має більш портативний вигляд для зручності транспортування.

NOVA diagnostics type II

Цей прилад для діагностики організму має більш сегментарне призначення. За допомогою NOVA diagnostics type II можна отримати результати на поточний момент і спрогнозувати розвиток стану організму на майбутнє.

Наша компанія пропонує усі 3 види приладів діагностичних від NOVA Diagnostic за найприйнятнішими цінами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
NOVA diagnostics type II
NOVA diagnostics type II Express-test Ендогенна БРТ Опис Пристрій NOVA type II п..
28,000.00грн.
Діагностичний комплекс Dialog NOVA
NOVA Diagnostics Voll (EAV) V-test Selector Express-test Ендогенна БРТ Пристрій..
35,500.00грн.
Пристрій "Reprinter" лазерний
REPRINTER призначений для енерго-інформаційного перенесення (перезапису) лікарських властивостей пре..
18,500.00грн.
Vollna NOVA
Voll (EAV) V-test Selector Software "Dialog" Опис УВАГА!!! ДАНА МОДЕЛЬ ПРИ..
22,000.00грн.